Nájdi si ubytovanie
Viac Menej

Šport

Ľadolezenie - Letanovský Mlyn

Ľadopád sa nachádza pri chatovej osade Letanovský mlyn bezprostredne nad pravým brehom rieky Hornád, má dĺžku 25 m a obtiažnosť II/4+ .VYHRADENÝ AREÁL.

Ľadolezenie - Sokolia Dolina

Lezecky zaujímavé ľadopády v slede postupu zdola nahor: Závojový vodopád (cca 80 m lezenia,min. dva možné varianty, možnosti istenia o železné mostíky), Pravý bočný vodopád (vpravo od Závojového vodopádu cca 30 m lezenia, nie je vytečený stále), Vyšný vodopád (cca 30 m lezenia, min. dva možné varianty). Sústava ľadopádov má obtiažnosť od II/3 do III/4+. SOKOLIA DOLINA - HLAVNÝ TOK

Ľadolezenie - Kláštorná roklina

Lezecky zaujímavý ľadopád je Dúhový ľadopád s dĺžkou cca 25 m a obtiažnosťou od II/3 do II/4.

Ľadolezenie - Suchá Belá

Lezecky zaujímavé ľadopády v slede postupu zdola nahor: Misové vodopády, Okienkový vodopád, Kaskáda, Korytový vodopád. Ľadopády majú obtiažnosť od II/3 do II/4.

Korčuľovanie - Smižany

Ľadová plocha na voľné a organizované korčuľovanie v areáli TJ Slovan Smižany. Verejné korčuľovanie podľa poveternostných podmienok denne od 16:00. Vstupné: 0,50 €. Možnosť prenájmu ľadovej plochy cez víkendy v dopoludňajších hodinách. Aktuálne informácie na: www.smizany.sk

Korčuľovanie - Prírodná ľadová plocha SKI TELGÁRT

Prírodná ľadová plocha s večerným osvetlením je vybudovaná priamo v areáli lyžiarskeho strediska SKI TELGÁRT. Ľadová plocha má rozmery 58x26 m a je ohraničená laminátovými mantinelmi, dá sa využívať na rekreačné korčuľovanie aj na hokej.

Korčuľovanie - Mlynky

Ľadová plocha sa nachádza v obci Mlynky v časti Biele Vody neďaleko základnej školy s materskou školou. Je prístupná aj pre verejnosť. Kontakt: OcÚ Mlynky , t. č.: +421 53 4493 209, obecmlynky@fz.sk.

Korčuľovanie - MESTO DOBŠINÁ

Prírodná ľadová plocha sa nachádza na sídlisku Rozkvet neďaleko Gymnázia Dobšiná. Poskytuje tiež možnosť večerného korčuľovania, vstup je voľný. Kontakt: TIC Dobšiná, +421 58 7941 154, tic@dobsina.sk.  

maskot