Nájdi si ubytovanie
Viac Menej

Porač PARK relax & sport centrum

„Oddych na konci sveta“

PORAČ Park relax & sport centrum je situovaný v Poráčskej doline, v nádhernej oblasti Slovenského raja. Poračska dolina Vám ponúka možnosti aktívneho oddychu ako v lete – v podobe cyklistických, turistických túr, takisto sa tu vyžijete aj v zime na lyžiarskych svahoch vo výške 778 m.n.m. . Príďte sa odreagovať pri turistike, cykloturistike, minigolfe či vo wellnese / bazéne. Súčasťou PORAČ Parku je aj komplex športových ihrísk vrátane športovej haly, ktoré sú Vám k dispozícii na športové hry ako futbal, tenis, basketbal, volejbal či nohejbal.

Spoločenský život v každom období

PORAČ Park ponúka zábavu počas celého roka. V lete si návštevníci užívajú rodinné kempovanie, v októbri zas užijú náš nezabudnuteľný Október fest. Samozrejme počas celého obdobia organizujeme podľa Vašich želaní rodinné oslavy, svadby a aj firemné akcie - workshopy, školenia, pracovné večierky s možnosťou ubytovania.

Ubytovanie

PORAČ park je celkovo rozdelený na hlavnú budovu, kde sa nachádza športovo-relaxačnú časť, kde máte k dispozícii bazén, wellness, športová hala, bowling a bar. Druhu časťou je ubytovacia časť, kde je 22 izieb, kongresová miestnosť, bar, reštaurácia a šesť zrubových chatiek zgrupených do jednotého komplexu služieb sústredených na jednom mieste, prisbôsobených k Vášmu oddychu či už aktívnemu alebo relaxácii.

V rámci ubytovania máte k dispozícii dvoj a troj-lôžkové izby, nachádzajúce sa v hlavnej budove, z toho každá ma vlastné sociálne zariadenie. Celkové kapacita je 58 lôžok, okrem toho však môžete využiť možnosť ubytovania sa v tzv. „zrubových chatkách“. Tie majú kapacitu každá po desať lôžok a rozdelené sú do dvoj a štvor-lôžkových izieb s vlastným sociálnym zariadením. Kapacita chatiek je takto 60 lôžok a celkový počet v stredisku je 120 lôžok.

Je dôležité pripomenúť, že ubytovanie je možné najskôr od 14:00 hod. v deň nástupu na pobyt a opustenie izby pri odchode je najneskôr do 10:00 hod. v deň odchodu.

Hotel

Aj vy si zaslúžite oddych a relaxáciu, aj vy potrebujete na chvilu uniknúť každodennému stresu. Doprajte si oddych po náročnom pracovnom programe. Rekreačné stredisko PORAČ Park Vám ponúka možnosť ubytovať sa v našom hoteli, ktorý nájdete v hlavnej budove strediska. Budova je samostatne rozložená - okrem ubytovacej časti aj na športovo-relaxačnú časť a časť pozostávajúcu zo šiestich zrubových chatiek.

Chata

Okrem hotela ponúkame v našom rekreačnom stredisku návštevníkom ubytovanie v šiestich chatkách, ktoré sa nachádzajú priamo v areáli objektu.

Priestory a služby

Bar / Reštaurácia
Hľadáte ideálne miesto, kde oslávite so svojimi blízkymi oslavu narodenín, jubilea? Čo tak oslava 50-tky? Ste na správnom mieste! Naše rekreačné stredisko Porač PARK všetkým záujemcom otvára možnosti v rámci usporiadania oslavy až po nezabudnuteľné zážitky a zábavu v nádhernom prostredí.

Zimná záhrada / terasa

Rekreačné stredisko PORAČ Park je ideálnym miestom pre turistov, cyklistov, avšak hlavne pre rodinky s deťmi, ktoré si u nás užijú radosť zo spoločne strávench chvíľ na celodenných výletoch.

Kongresová miestnosť

Ak máte záujem o usporiadanie kongresu, prednášky či školenia svojich zamestnancov, v našom centre máme pre Vás pripravené ideálne priestory a služby. Kdispozícci máte našu kongresovú miestnosť, s celkovou kapacitou 110 miest, čím je ideálna aj na stretnutie pre väčší kolektív alebo firmy s väčším množstvom zamestnancov.

Altánky
Hľadáte ideálne miesto pre Vás a Vašu rodinu? Ideálnym miestom sú drevené altánky pripravené na grilovanie, opekanie, varenie vlastných guľášov, čím si spríjemníte deň alebo takmto spôsobom urobíte skvelú bodku za celodeným výletom.

Pivovar BUCHVALD

Pri výrobe piva v našom mini pivovare sa sústredíme na kvalitu.
Naše vynikajúce pivko Buchvald si môžete vychutnať jedine v rekreačnom stredisku Porač PARK!

Pivo BUCHVALD vyrábané v našom minipivovare je dvanástka, svetlý ležiak. Pri jeho výrobe dodržiavame klasické tradičné postupy, používame prvotriedne suroviny, a následne dodržujeme potrebnú dobu ležania.Celková doba hlavného kvasenia a následného ležania je v našom pivovare cca 12 týždňov.

Pivo BUCHVALD podávame nepasterizované a nefiltrované, je teda čerstvé, kvalitné, zdravé a bohaté na vitamíny. Pretože je bez pridania cukru, náhražiek, extraktov a nie je umelo sýtené kysličníkom nespôsobuje bolesti hlavy či pálenie záhy. Naopak je bohaté na vitamíny, minerály, živé kultúry (zbytkové kvasnice) a protistresové látky. Viac informácii o výrobe, surovinách, novinkách proste o všetkom čo súvisí s naším pivovarom sa dozviete na týchto stránkach.

Cenník
Názov izbyPostelíPrístelkyCena - dospelýCena - dieťaCena - prístelka
Nevybrali ste si?

Skúste naše exkluzívne balíčky služieb!

Opýtajte sa!

V prípade, že máte akúkoľvek otázku, neváhajte sa spýtať.

* povinné údaje

maskot