Nájdi si ubytovanie
Viac Menej

Penzión Ľadová

Víta vás Penzión Ľadová, miesto stvorené na aktívny relax v čarokrásnom prostredí Slovenského raja. Penzión Ľadová sa nachádza v obci Dobšinská Ľadová Jaskyňa a je vstupnou bránou národného parku Slovenský raj. Nachádza sa tu taktiež svetoznáma Dobšinská ľadová jaskyňa.

Prečo sa ubytovať práve u nás?

  1. Ticho a pokoj
  2. Čarokrásne prostredie
  3. Blízkost hospodárskej farmy
  4. Možnosti agroturistiky

Ponúkame vám príjemné ubytovanie v turisticky obľúbenej oblasti Slovenského raja. Pre našich hostí sú k dispozícii 4 izby a 2 apartmány. Spolu je vám k dispozícii 10 lôžok. Samozrejmosťou je krásny výhľad na blízku farmu, zaoberajúcu sa chovom koní a hovädzieho dobytka. Súčasťou penziónu je aj altánok, vhodný na posedenie a grilovanie pri západe slnka.

Penzión je v lete vhodným východiskom na turistické vychádzky do roklín a na planiny Slovenského raja, ako aj cyklistické túry po oblasti Gemera a Spiša. V zimných mesiacoch je penzión ideálnym miestom na lyžovanie a bežkovanie. V blízkom okolí sa nachádza niekoľko obľúbených lyžiarskych stredísk.

Penzión Ľadová ponúka všetko, čo hľadajú tí, ktorí prichádzajú za oddychom. Sme pripravení odporučiť vám vhodné turistické výlety, miesta pre hubárov, stráne s lesnými plodmi či rybárske oblasti. Tešíme sa na vašu návštevu a posnažíme sa uspokojiť vaše požiadavky.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

 

Kontakt:

Tel.: +421 911 039 089, +421 915 858 037, +421 908 508 048
Email: info@penzionladova.sk
Web: www.penzionladova.sk
Adresa:
Dobšinská Ľadová Jaskyňa 12
049 71 Stratená
 
Cenník
Názov izbyPostelíPrístelkyCena - dospelýCena - dieťaCena - prístelka
Apartmán2020,00 EUR10,00 EUR-
Dvojposteľová izba2015,00 EUR7,00 EUR-
Nevybrali ste si?

Skúste naše exkluzívne balíčky služieb!

Opýtajte sa!

V prípade, že máte akúkoľvek otázku, neváhajte sa spýtať.

* povinné údaje

maskot