Nájdi si ubytovanie
Viac Menej

So Šťastíkom a Šťastenkou v ústrety poznaniu Slovenského raja a Spiša

27.7.2017

ilustrative picture

POZOR, SÚŤAŽ!

Putujte so Šťastíkom a Šťastenkou po Slovenskom raji a Spiši, hľadajte odpovede na ich zvedavé otázky a vyzbierajte všetky prekvapenia, ktoré pre vás nachystali!

Milé deti!

Pripravili sme pre vás novú súťaž plnú zážitkov a dobrodružstiev, "So Šťastíkom a Šťastenkou v ústrety poznania Slovenského raja a Spiša". Čaká na vás 12 stanovíšť pri najväčších zaujímavostiach regiónu. Ak zodpovedáte zvedavé otázky Šťastíka a Šťastenky, na každom z nich získate milé prekvapenie! Najúspešnejší súťažiaci, ktorí navštívia aspoň 10 stanovíšť a správne zodpovedajú súťažné otázky, budú po skončení súťaže zaradení do zlosovania o hodnotné ceny.

Súťaž je určená pre deti od 5 do 15 rokov a potrvá od 29. júla do 30. septembra 2017.

Šťastík a Šťastenka sa na vás už tešia v Slovenskom raji a na Spiši!

Súťažné brožúrky si môžete vyzdvihnúť na nasledujúcich miestach:
Turistické informačné centrum Spišská Nová Ves, ZOO Spišská Nová Ves, Lanový park Monkeyland, Kaštieľ Markušovce, Poráč Park relax & sport centrum - Poráčska dolina, Turistické informačné centrum Podlesok, Reštaurácia Rumanka Podlesok, Turistické informačné centrum Dobšinská Ľadová Jaskyňa, Farma na Samelovej lúke, Ranč pod Ostrou skalou, Pizza & Café Lumaro Dedinky, Turistické informačné centrum Čingov (horné parkovisko), Bufet na Letanovskom mlyne.
 

Viac informácii v súťažnej brožúre na stiahnutie TU

Plagát súťaže TU

 

Náučná cesta a súťaž je realizovaná s finančnou podporou Nadácie Volkswagen Slovakia    

maskot