Nájdi si ubytovanie
Viac Menej

Nová regionálna turistická karta Slovenský raj & Spiš už v ponuke!

9.1.2018

ilustrative picture

Predstavujeme vám novú regionálnu turistickú kartu Slovenský raj & Spiš plnú skvelých zliav a výhod pre hostí ubytovaných v našom regióne.

Milí priatelia Slovenského raja a Spiša, v novom roku 2018 sme pre vás pripravili špeciálne prekvapenie.

Každý, kto sa u nás v budúcom roku 2018 ubytuje aspoň na dve noci, získa ZDARMA novú turistickú kartu Slovenský raj & Spiš plnú skvelých zliav!

 

Ako získať turistickú kartu Slovenský raj & Spiš?

Kartu získate ÚPLNE ZDARMA , pokiaľ sa ubytujete v partnerských ubytovacích zariadeniach v našom regióne na dve alebo viac nocí priamo na recepcii pri prihlásení sa na ubytovanie.

Aké výhody turistická karta prináša?

Ako držiteľ turistickej karty Slovenský raj & Spiš máte možnosť čerpať atraktívne zľavy na obľúbené produkty a služby, skipasy do lyžiarskych stredísk, vstupenky do kúpalísk a wellness zariadení, vstupy do múzeí a kultúrno-historických pamiatok, či gastronomické zážitky vo vybraných reštauráciách, počas celého svojho pobytu u partnerského ubytovateľa.

Turistickú kartu Slovenský raj & Spiš si po ukončení vášho pobytu môžete uschovať a opakovane ju využiť aj pri ďalšej návšteve regiónu.

Viac informácií o karte, kompletný prehľad zliav a partnerských ubytovacích zariadení poskytujúcich kartu nájdete na tomto linku. 
 

Veríme, že si s novou turistickou kartou Slovenský raj & Spiš užijete kopu nezabudnuteľných zážitkov!

maskot