Nájdi si ubytovanie
Viac Menej

Sprievodcovské služby

Sprievodcovské služby

Ponúkame Vám aktívny oddych v Slovenskom raji a na Spiši. Oblastná organizácia cestovného ruchu Slovenský raj & Spiš ponúka možnosť využiť kvalifikovaných a certifikovaných sprievodcov s dlhoročnými skúsenosťami a s dokonalou znalosťou prostredia Slovenského raja, schopných poskytnúť prvotriedne služby a servis aj pre najnáročnejšieho klienta. Prioritne ponúkame územie Slovenského raja, ale sme pripravení navštíviť s Vami aj ďalšie nemenej zaujímavé lokality prírodného a kultúrneho bohatstva Spiša.
V ponuke je doprovod po oficiálnych cyklotrasách, ale aj po trasách pripravených len pre klientov využívajúcich sprievodcovské služby. V ponuke máme aj adrenalínové aktivity z ktorých najobľúbenejšie sú skalolezenie (v ponuke aj základný kurz skalolezenia) a ľadolezenie.
Dúfame, že po využití tejto služby oceníte skutočnosť, že Vás neviedli len znalci územia, ale aj milovníci prírody a jej ochrancovia.

Blžšie informácie i objednavky sprievodcu:

TIC Dobšinská ľadova jaskyňa

tic@vraji.sk

www.vraji.sk, www.spis-region.sk 


 

Výstupy na Gačovskú skalu

Obľubujete turistiku a chcete sa dostať na miesta, ktoré je možné prejsť len so sprievodcom? V tom prípade tento letný tip je pre Vás ako stvorený. Gačovská skala nachádzajúca sa nad obcou Dedinky a priehradou Palcmanská Maša nie je voľne prístupná turistom, no patrí medzi najkrajšie vyhliadkové body v Slovenskom raji.  Neváhajte a objednajte si svojho sprievodcu na Gačovskú skalu sa na tel. č.: 0903 233 987. 

maskot