Nájdi si ubytovanie
Viac Menej
maskot

 

 

Dnes jún 2017
 • Piatok 2.6
 • 09:00 - 16:00 - Dni humoru na Spiši 2017
  event image

  V dňoch 2. - 3. júna sa v Spišskej Novej Vsi uskutoční obľúbený festival plný smiechu a zábavy - DNI HUMORU NA SPIŠI 2017.  V bohatom programe nebudú chýbať koncerty, hry, súťaže, výstavy, besedy, divadelné show, prezentácie rozličných inštitúcií pôsobiacich v meste.

  Súčasťou Dní Humoru na Spiši bude aj podujatia Mesto plné detíVečerný beh mestom 2017Villa nova wine fest  a v nedeľu 4.6. sprievodné podujatie Basket Music Fest.

  Podrobný program a aktuality o festivale nájdete na facebookovej stránke akcie.

  Tešíme sa na Vašu účasť!

  ViacMenej
 • Sobota 3.6
 • 14:00 - Hradný deň v Gelnici
  event image

  Mesto Gelnica Vás srdečne pozýva na 3. ročník podujatia Hradný deň, ktoré sa uskutoční v sobotu 3. júna 2017 o 14:00 hod. v Gelnici, na hradnom kopci Zámčisko, Zámková ulica. Podujatie bude plné hier a atrakcií pre deti, vystúpi Skupina historického šermu COHORS Prešov a zapojiť sa bude možné aj do Hľadania Gelnického zlatého pokladu!

  ViacMenej
 • Nedeľa 4.6
 • 10:00 - Deň detí v Hoteli Metropol a nové A la carte menu
  event image

  Hotel Metropol**** v Spišskej Novej Vsi v nedeľu 4.6. srdečne pozýva rodičov s deťmi na otvorenie detského sveta pri príležitosti Dňa detí, s pestrým sprievodným programom (animátori, facepainting, mini diskotéka, detský bufet, nafukovacia skákačka).

  Zároveň v hoteli môžete ochutnať a zažiť kulinárske umenie nového šéfkuchára Petra Debreceniho, ktorý si podmaní Vaše chute sezónnymi špecialitami nielen z regiónu Spiš. Jeho jedlá sú pripravovane výlučne z čerstvých surovín od lokálnych dodávateľov, dochucované práve odtrhnutými bylinkami z bylinnej záhrady hotela.

  ViacMenej
 • Sobota 10.6
 • 08:00 - 18:05 - Vlakom za UNESCOM : Krásy Krasu
  event image

  Organizácia Košice Región Turizmus a OZ Detská železnica Košice vypravia 10. júna milovníkov železničnej nostalgie a turistiky na druhý výlet Vlakom za UNESCOM : Krásy Krasu. Hlavným cieľom nostalgickej jazdy bude Gombasecká jaskyňa, jedna zo šiestich verejne prístupných jaskýň regiónu zapísaných na Zozname svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO.

  Pozor! Potrebná je rezervácia vopred cez e-mail na rezervaciedzk@gmail com - počet miest je obmedzený.

  Viac aktuálnych informácii nájdete na facebookovej stránke podujatia.

  ViacMenej