Nájdi si ubytovanie

Horehronská kúria

Horehronská kúria je rodinný penzión s reštauráciou, situovaný v malebnej horskej obci Telgárt na rozhraní NP Slovenský raj a NP Nízke Tatry.

Ubytovacia kapacita penziónu pozostáva zo štyroch štandardných izeib, jedného dvojizbového apartmánu a veľkej obývacej miestnosti s krbom. Pre hostí je dispozícii je aj kompletne vybavená kuchynka. Na poschodí sa nachádza priestranná terasa s výhľadom na okolité hory.

Reštaurácia penziónu má v ponuke chutné jedná slovenskej kuchyne a regionálne špeciality, ale aj výbornú talianskú pizzu. Pri reštaurácii sa nachádza aj zvlášť kaviarenská miestnosť s kapacitou 24 miest, či typická "Slovenská miestnosť" s dreveným zariadením a krbom, s kapacitou 16 miest. Priestory penziónu je možné prenajať aj pre rôzne sviatočné udalosti a oslavy v uzavretej spoločnosti.

Hostia si taktiež môžu užiť relax v infra saune, či oddych v záhrade kúrie s dreveným altánkom a príjemným posedením. Veľký vonkajší krb umožňuje grilovanie vlastných špecialít a opekanie. Pre náročnejších je k dispozícii exteriérová kúpacia kaďa.

Motorkári a motoristi, ktorí navštívia Horehronskú kúriu môžu využiť bezplatné parkovisko priamo pri penzióne. Športovci zas ocenia odkladaciu miestnosť pre bicykle, lyže a iné športové náradie.

 

Cenník ubytovania:

  • Dvojlôžková izba s možnosťou využitia jednej prístelky: od 25 € / osoba / noc
  • Priestranná dvojlôžková izba s možnosťou dvoch prísteliek formou rozkladacej pohovky, na prízemí: od 32€ / osoba / noc
  • Priestranná dvojlôžková izba s možnosťou využitia dvoch prísteliek: od 45€ / osoba / noc
  • Dvojizbový apartmán, priestranne a vkusne zariadený: od 50€ / osoba / noc

Ubytovacie zariadenie nemá voľné izby v dátume, ktorý ste zvolili. Vybrať iný dátum

Nevybrali ste si?

Skúste naše exkluzívne balíčky služieb!

Opýtajte sa!

V prípade, že máte akúkoľvek otázku, neváhajte sa spýtať.

* povinné údaje

maskot